Jaký trenažér si pořídit na Vánoce? Hitem jsou crossové trenažéry!

Konec roku a Vánoce jsou ideální dobou pro začátek cvičení, předsevzetí a sliby vlastnímu tělu. Přání a sliby vám pomohou splnit crossové trenažéry.

Crossové trenažéry jsou oblíbeným fitness strojem, setkáte se také s pojmem eliptický trenažér, nebo eliptical. Pod těmito názvy se skrývají moderní fitness stroje, které při cvičení využívají elipsovitý pohyb horních a dolních končetin. 

Cvičení na cross trenažéru je velmi snadné a prospěšné vašemu tělu. Důležité je se naučit na crossovém trenažéru správně cvičit. Jakmile to zvládnete, tak se pozitivní výsledky rychle dostaví.

Na Vánoce crossový trenažér

Mezi oblíbené trenažéry patří Eliptical inSPORTline Atlanta Black, který koupíte v mateřském e-shopu výrobce inSPORTline v akci za méně než 10 tisíc korun. Tento eliptický cross trenažér je manuálně ovládaný, s nosností až 150 kg a má 8 stupňů zátěže.

Eliptical inSPORTline Atlanta Black

Nejen ženám se na tomto elipticalu líbí krásný design a kvalita použitých materiálů (třídílné kliky se strojovými ložisky zajišťují dlouhou životnost).

Za všechny recenze na Heureka.cz tu od paní Věry:
Vybírala jsem na velkou zátěž. Je maximálně stabilní a tichý. Jsem z něj nadšená!“ Celkově má na recenzním serveru tento fitness stroj hodnocení 93%. Doporučujeme jako užitečný vánoční dárek do každé domácnosti!


Publikováno: 8. 11. 2014